سلام بر اهل ایمان در شرق و غرب

از زمان حضرات علی و فاطمه  علیهماالسلام  تا زید و یحیی علیهماالسلام، یک به یک، و مقتولین بن یالعباس و تخریبات متوکلّ ملعون و متوکّلهای هر زمان ، همه مشهود ائمّه حق بوده و با اِخبار آنها به فساد و اِفسادهای دشمنان ایمان تا خروج سفیانی  که از حتمیّات قبل از ظهور دولت حقّ  عج لاللهّ فرجَ صاحبها  است و غیر حتمیّات  بوده، و خبر داد ه اند به آنچه به اهل ایمان رسیده و میرسد قبل از ظهور .
تا به آ نجا که فرموده اند: نَحنُ صُبَّر وَ شِیَعتُنا أَصبَرُ مِنّا ؛ لانّا صَبَرنا بِعِلمٍ وَ شِیعَتُنا صَبَروا عَلی ما لا یَعلَمونَ.
با همه این امور ، سه نفر با ایمانِ آن زمان به بیش از چهارصد میلیون شیعه  کثراللهّ امثالهم  رسیدند .
همه اهل حقّ باید تشخیص وظیفه عملی بدهند ؛ از جمله مسارعت در تعمیر کامل تخریبات ظالمین و فاسقین، و تأکید در اقامه مجالس درس و تدریس احکام ثابته اهل البیت و مجالس روضه، و بیان فضائل آنان و انشاء مدایح و مراثی، و رسیدگی به ضعفاء شیعیان و دوستان آنها  به نحوی که علمای شیعه تصویب فرمایند  و با بکاء با سوزش دل که موجب اتصال روحی و معنوی به آنان و قرب معنوی به مبدأ اجل و اَعلی میشود، اگرچه جاهلها فواید آن و تظاهرات مشروعه موجِبه آن را نفهمیده اند .

از خداوند ، عذاب دنیوی و اخروی کفّار و منافقین و ظالمین به آ ل محمّد علیهم السلام و
شیعیان و دوستان ایشان و هلاک صوری و معنوی آنها را به زودی در دنیا قبل از آخرت با
تعجیل در فرج، و عدم مهلت به آنان برای فساد و اِفساد بیش از این را مسئلت داریم .

والسّلام علی جمیع أهل الایمان فی الشرق و الغرب و ر حمت الله و برکاته

پیام کتبی حضرت آیت الله العظمی بهجت- در پی تخریب حرم عسکریین علیهما السلام

/ 1 نظر / 4 بازدید
سندس در جست و جوی حقیقت

باز داستان جگرسوز توهین به اهل بیت پیامبر(ص) .... موج وبلاگی «جانم فدای حضرت هادی (ع)» ... http://azjensekhoda.com/?p=790