تکلیف، بزرگ است و همه باید این تکلیف بزرگ را بپذیریم.

اسلام یک امری است که انبیا، که نبی اکرم، که اولاد نبی اکرم و اصحاب متعهد نبی اکرم برای او جان‌فشانی‌ها کردند و برای او زحمت‌ها کشیدند. اسلام چیزی است که از [سوی] خدا آمده است و باید حفظ بشود و اگر -خدای نخواسته- این پیروزی که دنبال این انقلاب به دست شما آمده است، به واسطه‌ی سستی ما، به واسطه‌ی ضعف تبلیغ ما، به واسطه‌ی ضعف حضور ملت ما، به شکست -خدای نخواسته-  برسد، بدانید که اسلام تا قرن‌ها دیگر نمی‌تواند سر بلند کند. تکلیف، بزرگ است و همه باید این تکلیف بزرگ را بپذیریم. آخر مطلب شهادت است و وصول به لقاءالله و حضور در محضر حضرت سیدالشهدا و امثال او، و این غایت آمال اشخاصی است که عشق به خدا دارند.

صحیفه امام: ج١٧، ص۵٧

/ 2 نظر / 4 بازدید
فاران

اینکه می‌فرمایند اگر خدای ناکرده اسلام شکست بخورد، دیگر تا قرن‌ها نمی‌تواند بایستد، یک مسأله‌ای است که نشان می‌دهد شیطان مثل یک دزد در کمین است. همیشه نگه‌داری از چیزهای با ارزش و قیمتی سخت است و خدای نخواسته هنگامی که از دست بروند شاید به این راحتی‌ها بدست نیایند... برای همین باید دائماً مراقبت نمود.

بنيامين

وبلاگ " خروش ملت" منتظر بازديد شماست. " رسانه اي بنام ولايت فقيه" مطلب جديد اين وبلاگه. مطب را با دقت و بدون تعصب بخوانيد و نظر دهيد. بايد فضاي منطقي و مستدل در نقد جريانات كشور فراهم شود. آينده از آن حزب اللهي ها است.